Biele magnetické tabule

Glassboard - Tabuľa novej rady jedinečného dizajnu z tvrdeného skla a všetkými funkciami profesionálnych magnetických bielych tabúľ je určená na intenzívne a dlhodobé používanie. Pôvodne zelená farba normálneho skla stráca špeciálnym procesom svoju zelenú farbu a získava bielu. Eloxovaný hliníkový rám. Na tabuľu sa vynikajúco píše, pretože povrch je hladký. Používajte popisovače, ktoré sú určené na biele tabule a za sucha stierateľné. Na špeciálny magnetický povrch sú špeciálne vyvinuté extra silné magnety na sklo. Povrch je odolný voči škvrnám a poškriabaniu. Ľahko sa čistí čistiacimi prostriedkami. Hrúbka skla 5 mm. Tabuľa je dodávaná vrátane montážnej sady bez skrutiek z dôvodu, že každý typ steny vyžaduje konkrétny typ skrutiek, vhodných na konkrétnu stenu. 


Professional - Biela tabuľa s keramickou úpravou povrchu. Odľahčená, ale veľmi pevná a hrubá vnútorná výstuž. Odolný magnetický povrch, vhodný na popisovanie za sucha stierateľnými popisovačmi. Veľmi jednoduché stieranie atramentu aj po dlhšom čase. Kvalitný povrch umožňuje odstrániť atrament aj z nesprávne použitého popisovača (napr. permanentného) bez poškodenia povrchu. Zvlášť vhodná na frekventované a dlhodobé používanie (seminárne miestnosti, učebne a pod.). Hliníkový rám so svetlosivými rohovými spojkami z plastu. Montáž na výšku alebo šírku. Dodávaná s montážnou sadou, odkladacou lištou a popisovačom. 


Premiumplus - Tabuľa s keramickou úpravou povrchu odolná voči poškriabaniu a kyselinám. Magnetický povrch vhodný pre popisovanie za sucha stierateľnými popisovačmi. Hliníkový rám so špinavo bielymi rohovými spojkami z plastu. Dodávaná s montážnou sadou, 30 cm hliníkovou odkladacou lištou a popisovačom. 


Universalplus - Nový model bielych tabúľ s keramickou úpravou povrchu, odolnou voči drobnému poškriabaniu. Výhodný pomer kvality a ceny. Magnetický povrch vhodný na popisovanie za sucha stierateľnými popisovačmi. Hliníkový rám so svetlosivými rohovými spojkami z plastu s otvormi na inštaláciu. Aplikácia na šírku alebo na výšku. Tabuľa dodávaná s odkladacou lištou a montážnou sadou.


Economyplus - Biela magnetická tabuľa triedy economy pre časté používanie s keramickou úpravou povrchu, odolnou voči drobnému poškriabaniu. Povrch popisovateľný za sucha stierateľnými popisovačmi, určenými na biele tabule, hliníkový rám so sivými plastovými rohovými spojkami. Montáž na výšku alebo šírku. Dodávaná s montážnou sadou a 30 cm hliníkovou odkladacou lištou.


Accents - Biela magnetická tabuľa so striekanou úpravou povrchu. Magnetický povrch vhodný na popisovanie za sucha stierateľnými popisovačmi. Rám s modrým okrajom a plastovými rohovými spojkami, odľahčená hmotnosť. Dodávaná s montážnou sadou, 18 cm hliníkovou odkladacou lištou a popisovačom.


Universal - Najpredávanejší model bielych magnetických a popisovateľných tabúľ so striekanou úpravou povrchu. Hliníkový rám so sivými plastovými rohmi s otvormi pre inštaláciu. Aplikácia na šírku alebo na výšku. Dodávaná s 30 cm hliníkovou odkladacou lištou a montážnou sadou.


Economy - Biela magnetická tabuľa triedy economy s lakovanou úpravou povrchu. Povrch popisovateľný za sucha stierateľnými popisovačmi, určenými na biele tabule, hliníkový rám so sivými plastovými rohovými spojkami. Montáž na výšku alebo šírku. Dodávaná s montážnou sadou a odkladacou lištou.


Vyberte si zo širokej ponuky bielych magnetických tabúľ, v ponuke máme striekané , keramické aj z tvrdeného skla.

fb rooler