Flipcharty

Flipchart - je prenosná tabuľa vhodná na prezentácie. Flipcharty môžu byť trojnohé - skladacie, aby sa ľahko dali skladať, rozkladať a prenášať (cca 8-15kg) . Robustnejšie bývajú na aretovateľných kolieskach, tieto sú však vhodnejšie na prezentácie, kde flipchart je využívaný v rámci jednej miestnosti, či budovy (15-22kg).

Pri prezentáciách sa využívajú popisovateľné bloky papiera, ktoré sa zavesia na prednú stranu flipchartu, alebo prezentujúci popisuje priamo flipchart (tu však treba použiť poopisovače vhodné na biele tabule, aby sa flipchart nenávratne nepoškodil). Okrem centrálneho bloku papiera sa na kvalitnejších flipchartoch dajú zavesiť na postranné ramená ďaľšie dva bloky papiera.
Flipcharty sa štandardne vyrábajú ako magnetické a popisovateľné (len najlacnejšie varianty sú nemagnetické a nepopisovateľné) v rôznych úrovniach kvality so striekaným bielym povrchom. Keramický povrch zabezpečuje dlhšiu životnosť, ľahšiu stierateľnosť a vyššiu belosť flipchartu. Vyššie úrovne sú ergonomického tvaru a výškovo nastaviteľné pre pohodlnú prácu. V balení môžu obsahovať aj odkladaciu lištu na popisovače, blok papiera, popisovač, či stierku a magnety.

Ak potrebujete kúpiť Flipcharty a doplnky k flipchartom , nakúpite ich výhodne na : www.amarok.sk
 

fb rooler